BADANIA

Fot. 1: Uczestnicy projektu podczas nauki ćwiczeń. W grupie 5-osobowej ćwiczenia prezentowały fizjoterapeutki, studentki fizjoterapii będące również trenerami personalnymi.
Fot. 2: Efekt zmian po 16 tygodniach stosowania połączenia treningu aerobowego z siłowym.
Fot. 3: Materiał z Kroniki Krakowskiej TVP3, w którym, w rozmowie z Niną Janus zachęcamy osoby do uczestnictwa w badaniu i opowiadamy o metodach treningowych stosowanych w leczeniu otyłości.
Fot. 4: Audycja “Przed hejnałem” prowadzona przez Grzegorza Bernasika dotycząca mechanizmów prowadzących do rozwoju błędnego koła otyłości. Po audycji zgłosili się kolejni rekruci.
Fot. 5: Badani z grupy aerobowej. Możecie zauważyć specyficzną aurę wokół większości osób na zdjęciu. Planując zdjęcie spotykaliśmy się podczas pomiaru kontrolnego w grupach 5 osobowych i robiliśmy zdjęcie, następnie grafik połączył osoby z poszczególnych zdjęć w jedną całość i dzięki temu, pomimo ograniczeń sanitarnych, udało nam się uwiecznić całą grupę badanych na jednej fotografii.
Fot. 6: Grupa stosująca treningi siłowo-aerobowe w towarzystwie trenerów personalnych.
Rys. 1: Schemat badań
Fot. 7: Krew oraz osocze uczestników badania. Podczas punktu kontrolnego oddzielaliśmy osocze od krwi aby następnie je zamrozić w temperaturze -80 stopni, a na końcu projektu oznaczyć hormony produkowane przez tkankę tłuszczową.